İade Politikası

İnSource'tan alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz

Satın alma işleminizden tamamen memnun değilseniz, yardım etmek için buradayız!

İadeler

• İade politikamız 14 gündür. Öğeyi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün geçtiyse maalesef size geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

• İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün/ürünlerinizin teslim aldığınız haliyle kullanılmamış olması ve orijinal ambalajında ​​olması gerekmektedir.

• Ürününüzün orijinal ambalajında ​​belirttiğimiz adrese bize geri gönderilmesi gerekmektedir. Lütfen satın aldığınız ürünleri üreticilerimize geri göndermeyin.

Tüm Sipariş İadesi sorularınız için lütfen insource71@gmail.com adresine e-posta gönderin.

Sipariş Değişiklikleri ve İptali

Satın almanın ardından, iptal etmeniz veya herhangi bir değişiklik yapmanız için size 24 saat süre vereceğiz (indirimli ürünler iptal seçeneğine tabi değildir). Bundan sonraki herhangi bir zamanda siparişiniz işleme alınmış ve kargoya verilmeye hazır hale gelecektir, bu nedenle 24 saat sonrasında sipariş değişikliği veya iptali yapılamaz.

Hasarlı/Eksik Öğeler
Herhangi bir nedenle siparişiniz hasarlı veya eksik öğeler içeriyorsa, size en kısa sürede yenisini sağlamaktan memnuniyet duyarız. Hasarlı/Eksik Ürün Talebinde bulunmak için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Bize e-posta gönderdiğinizde, konu olan e-postaya Hasarlı/Eksik Ürün İddiasını eklediğinizden emin olun, böylece bu sorunu en kısa sürede çözebiliriz!

Örnek Senaryolar
"İzleme bilgilerimde teslim edildi yazıyor ancak henüz elime ulaşmadı." Ürünün belirli bir tarih, saat ve konumla teslim edildiğini postane ve kargo şirketiyle teyit edersek. Teslimatta eksik olan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

Nakliye şirketimiz veya postanemiz ürünün teslim edildiğini onaylayamıyorsa. Bizimle iletişime geçmeniz ve durumu bildirmeniz gerekiyor; daha sonra size başka bir tane göndermek veya en kısa sürede para iadesi yapmak için gerekli düzenlemeleri yapacağız.

Paket, alıcının bize sağladığı adresle aynı adrese teslim edildiyse ve bu adres yanlışlıkla yanlış girildiyse, bu hatadan sorumlu tutulamayız. Ancak biz her zaman müşterilerimizle ilgilenmeyi severiz, bu nedenle bu hata sizin adınıza gerçekleşirse, ürününüzü yine de indirimli bir fiyatla almanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız! Ancak bu, müşteri destek ekibimizin takdirindedir; bu nedenle, ödeme sırasında bilgilerinizi girerken lütfen teslimat adresini bir kez daha kontrol edin. Bir adres hatası yaptığınızı düşünüyorsanız HEMEN BİZE ULAŞIN, böylece siparişi işleme koymadan önce sorunu halledebiliriz.

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; bir çevrimiçi mağazanın sağlayabileceği en iyi müşteri hizmetlerinden bazılarını sunuyoruz! Ayrıca 7/24/365 e-posta desteğimizle profesyonelliğimiz ve hızlı yanıt sürelerimizle de gurur duyuyoruz!

Geri ödemeler
Ürününüzü/ürünlerinizi yukarıda belirtilen koşul ve şekilde aldığımızda, geri ödemenizi derhal işleme koyacağız ve sizi o anda bilgilendireceğiz. Yalnızca satın alma işleminizi yaparken kullandığınız ödeme yöntemine geri ödeme başlatacağız. Kredi işleme koyulduktan sonra, kartınızı veren kuruluşunuzun politikalarına bağlı olarak genellikle 5-10 gün içinde ödeme hesabınıza yansır.

Nakliye
Ürününüzü iade ettiğinizde kendi nakliye ücretinizi ödemek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir. Ürünü ücretsiz gönderim promosyonuyla satın aldıysanız yine de ürün için gerekli gönderim bedelini karşılamaya tabi olursunuz.

İndirimli Ürünler
Sadece normal fiyatlı ürünlerde iade yapılabilir, indirimli ürünlerde maalesef iade ve iptal yapılamamaktadır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Mağaza E-postasından bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.